Krówki reklamowe w drogeriach

Krówki reklamowe

Krówki reklamowe

Bez wątpienia każdy chętnie dba o siebie. Dotyczy to także doboru odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji. Nic zatem dziwnego, że mamy wiele sklepów, które oferują waśnie tego rodzaju produkty kosmetyczne. Zatem w takiej sytuacji należy w odpowiedni sposób wypromować swoją ofertę, by wyróżnić się na tle podobnych placówek handlowych. Najlepiej do tego wykorzystać ciekawe gadżety reklamowe. Nie chodzi tutaj jedynie o wręczanie klientom najróżniejszych próbek kosmetyków, choć to również nie najgorszy pomysł, a wręcz ciekawy i tematyczny. Można jednak wykorzystać słodkie gadżety reklamowe, które w interesujący i zaskakujący sposób będą promowały ofertę sklepu z produktami kosmetycznymi. Takie upominki reklamowe można wręczać na terenie sklepu lub też przed nim. W tym drugim wypadku będą one bardziej zachęcały do odwiedzenia sklepu i zapoznania się z jego ofertą.Dlatego właśnie krówki reklamowe w sklepach z kosmetykami to także dobry pomysł. Oczywiście nie można umieszczać ich zbyt blisko intensywnie pachnących kosmetyków, gdyż mogłyby przejeść ich zapachem. W takiej sytuacji cukierki przestałyby być smaczne, a więc nie byłyby już skuteczną i kuszącą reklamą. Najlepiej zatem umieścić je przy stanowisku kasowym lub przy wyjściu. Dzięki temu będą w sklepie, ale jednak nieco oddalone od intensywnie pachnącego asortymentu.

Równie dobrze, krówki reklamowe mogą stanowić cześć akcji promocyjnej mającej na celu zwrócenie uwagi nowych klientów. W tym przypadku warto cukierkami częstować przechodniów wraz ze słownym zaproszeniem. Dzięki temu większa ilość klientów można zainteresować się ofertą sklepu i zechcieć z niej skorzystać. Na pewno w takim przypadku cukierki muszą być wręczane, a więc klient nie częstuje się nimi sam. Umieszczony przed sklepem kosz z cukierkami wcale nie staniałyby skutecznej reklamy, gdyż wiele osób nie wiedziałoby zapewne o co chodzi.

Jeśli chodzi o krówki reklamowe to należy na nich nadrukować specjalne elementy promocyjne. W przypadku sklepy z kosmetykami mogą to być hasła nawiązujące do piękna i pielęgnacji. Dobrze by było jakby an opakowaniu znalazła się również nazwa tego sklepu lub jego logo. Wtedy nikt nie miałby wątpliwości do kogo należą otrzymane gadżety reklamowe.