• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Czy Wielka Brytania to ładny kraj?

Co można robić interesującego w długie weekendy?
Długie weekendy to fantastyczne rozwiązanie – w końcu jeżeli sprawnie do tego podejdziemy, możliwe, iż będziemy mieli np. 6 dni wolnego. Oczywiście zbyt długie weekendy nie są dobre, nie powinny być także być zbyt – ciągle Polacy są narodem na dorobku, ale bez dwóch zdań odpoczynek każdemu pracownikowi się należy. Jednak wcale nie jest powiedziane, iż trzeba koniecznie siedzieć w weekend w swoim domu, ogródku bądź na działce. To takie schematyczne… Dużo lepszym pomysłem jest wycieczka za granicę. Chociażby wycieczka do Tallina, Paryża albo Mediolanu.
Każdego roku, szczególnie wycieczki last minute, są w trakcie długich weekendów sprzedawane prawie tak szybko jak świeże bułeczki. To dobrze, w końcu poznawanie odmiennych państw, społeczeństw, potraw, itp. jest bardzo wciągające, ale również rozwijające nas. Na wycieczkę zagraniczną można pojechać samemu, ew. z grupą znajomych, lecz także z biurem podróży. Na pewno ta druga opcja jest tańsza. Przecież jeżeli chcemy spędzić weekend w Lizbonie – np., sam transport to spory koszt. Chociaż nie jest to regułą. Wydaje się jednak, że oba rozwiązania mają sporo atutów.
Dla osób, które wolałyby jechać samochodem, a do tego nie mają wiele czasu i pieniędzy, polecić można poznawanie naszego kraju. W końcu choćby Sandomierz to miejsce, gdzie możemy miło spędzić weekend. Bardzo interesujące są również zamki, które pokazują burzliwą historię Polski. Dla tych osób, które raczej nie przepadają za tłumami, absolutnie odradza się Zakopane. Zakopane to niesamowicie popularna miejscowość, ale kiedy jest długi weekend, stolica polskich Tatr jest oblężona przez turystów – w szczególności tych z Warszawy.

1. Kliknij tutaj

2. Znajdź tutaj

3. Przeczytaj to

4. Przejrzyj

5. Dowiedz się więcej

Categories: Rekreacja

Comments are closed.